GASKOM - servis kotlu

CO PROVÁDÍME

Údržba kotle


 

Proč provádět pravidelně servisní prohlídku kotle?

 Pravidelným servisem plynového spotřebiče, který by se měl provádět jednou ročně a to po topné sezóně se předchází zbytečným poruchám zařízení, zvýšené spotřebě paliva a eventuální nebezpečnosti zařízení z důvodu úniků plynu, emisí …!!!

Co to znamená servis kotle -  předsezonní  údržba?

 Je to nejen vyčištění spotřebiče od provozních nečistot, ale i seřízení zapalovacích a ionizačních elektrod, seřízení a kontrola spalovacího procesu, funkčnosti provozních a bezpečnostních prvků, seřízení tlaků v expanzní nádobě, kontrola nastavení regulace, kontrola těsnosti plynových spojů, ....vyhotovení zápisu o výchozím stavu

Termín servisu

Pravidelné servisy se z pravidla provádějí po skončení topné sezóny a to v měsících březen až srpen!

Objednané servisní prohlídky v období před a v topné sezóně, tedy v období kdy musíme přednostně provádět akutní opravy, zprovozňovat nové zařízení …  se stává, že vyřízení objednávky na údržbu kotle může trvat i několik měsíců!

Proto objednávky na servisní údržbu přijaté v období března až července jsou  finančně zvýhodněny (sleva  cca 400,- Kč za servis jednoho kotle do 100 kW)!


 Servis kotlů, opravy provádíme v regionu Vysočina

Servis, údržbu kotlů provádíme na Vysočině ve městech Pelhřimov, Humpolec, Havlíčkův Brod, Světlá nad Sázavou, Jihlava, Počátky, Žirovnice, Černovice, Kamenice nad Lipou, Pacov, Telč, Studená, Jindřichův Hradec apod.

Přílohy

ukázka servisu kondenzačního kotle.pdf (454747 b)

Objednávkový formulář je špatně vyplněný

 
Údaje označeny * jsou povinné.
 
GASKOM zavolá zpět a domluví se na termínu.

Kam za Vámi přijedeme?

MOŽNÁ HLEDÁTE: