GASKOM - servis kotlu

CO PROVÁDÍME

Oprava kotle

Záruční i pozáruční opravy kotlů provádíme v co možná nejkratším termínu u výrobců kotlů uvedených v sekci značek na tomto webu!!

http://gaskom.cz/ktere-znacky-delame/

Objednávky oprav nahlašujte buď formou objednávkového formuláře nebo na tel. dispečinku 606614961, který poskytuje služby od 7:00 do 22:00 hod. denně.

Než zavoláte technika, zkuste následující :

1- Zkontrolujte přívod plynu, např. odzkoušením na pl.sporáku,..

2- Zkontrolujte funkčnost elektrické zásuvky plynového spotřebiče jiným spotřebičem např. lampičkou. Pokud je v zásuvce pro plynový kotel zastrčena rozdvojka, tak jí vyjměte a kotel zapojte na přímo.

3- Pokud kotel ohřívá teplou vodu a NETOPÍ, tak nejdříve zkontrolujte stav baterií v digitálním pokojovém termostatu - slabé baterie zajistí chod displeje nikoli sepnutí vnitřního relé termostatu. Baterie vždy použijte alkalické! Nejlépe DURACELL nebo ENERGIZER. Nikdy ne dobíjecí a Wonder!

4-Zkontrolujte stav vody - na ukazateli u kotle s tlakovou expanzí by měl být tlak cca 1 Bar!

5- Pokud se vám nepodaří kotel zprovoznit a domníváte se, by se mohlo jednat o drobnost, kterou bychom s Vámi dokázali vyřešit po telefonu, tak naše firma nabízí bezplatné technické poradenství na tel.: 777614961

Servis, údržbu kotlů provádíme na Vysočině ve městech Pelhřimov, Humpolec, Havlíčkův Brod, Světlá nad Sázavou, Jihlava, Počátky, Žirovnice, Černovice, Kamenice nad Lipou, Pacov, Telč, Studená, Jindřichův Hradec apod.

Objednávkový formulář je špatně vyplněný

 
Údaje označeny * jsou povinné.
 
GASKOM zavolá zpět a domluví se na termínu.

Kam za Vámi přijedeme?

MOŽNÁ HLEDÁTE: